Jana Erbenová Hanková
Mgr. Jana Erbenová Hanková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Prvňáci a jejich 2. den na 1. škole v přírodě

Publikováno: 24.6.2021 Autor(ka): Pavla Beňová | Sdílet:
Prvňáci a jejich 2. den na 1. škole v přírodě

Zdravíme z Maxova,
druhý den je za námi a utekl snad ještě rychleji, než ten první. Z velké části za to může návštěva, která nás většinu dne provázela.

Po snídani jsme se vydali na Bramberk, než jsme se všichni vyšplhali nahoru a rozhlédli se po kraji, u paty rozhledny nás čekalo překvapení - naši patroni. Chvilku jsme otáleli, protože tento školní rok nám nedovolil se s nimi více seznámit, přesto se někteří z nás nebáli jim vrhnout kolem krku. Všichni jsme je rádi viděli.

Po krátkém přivítání jsme se pustili do společných her. Čekalo nás kolečko práce v týmu, kdy jsme všichni potrénovali paměť. Společný oběd se velmi vydařil. Chutnalo malým i velkým. Odpolední klid byl jen krátký, přeci jen jsme si chtěli aktivity s deváťáky užít co nejvíce. Proto jsme odpoledne strávili v okolí penzionu, kde nás deváťáci prováděli olympijskými disciplínami - střelba z luku, trojnohý běh, hlavolamy, skoky v pytlích, trakaře a spoustu dalšího. Slavnostní vyhlášení jsme oslavili hromadným přípitkem. Ještě jednou bychom chtěli našim úžasným patronům i jejich paní učitelce třídní poděkovat a popřat mnoho úspěchů do dalších let.

Samostatný večer byl klidnější - hry na hřišti, skupinové tvoření, plyšáková párty a písničky u kytary. Myslíme, že spát budeme jak dudci. Dobrou noc.