Jana Erbenová Hanková
Mgr. Jana Erbenová Hanková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Pohádkový les

Publikováno: 2.6.2019 Autor(ka): Markéta Kašparová | Sdílet:

V pátek 31.5.2019 připravili naši deváťáci pro své spolužáky z 1.stupně „Pohádkový les“. Nezapomněli ani na žáky z Machnína, ani na děti ze školky.

Na startovacím stanovišti, kde si děti krátily čas řešením hádanek, se rozdělily do menších, předem připravených skupin. Po krátkém poučení a občerstvení vyrazily skupinky se svými vodiči z 5.třídy na připravenou trať.

Deváťáci si pro ně připravili osm stanovišť, kde děti plnily tematické úkoly. Jednotlivá stanoviště měla připravena hezká vystoupení s klasickými, ale i moderními pohádkami. V závěru „Pohádkového lesa“ dostali všichni účastníci sladkou odměnu.

Na rozzářených tvářích dětí bylo vidět, že si to všichni pěkně užili, a dokonce i počasí nám přálo a sluníčko se zájmem pozorovalo průběh celé akce.

Deváťáci pod vedením Hanky zvládli celou akci pečlivě připravit a patří jim zasloužený dík za celé povedené dopoledne.