Bleší trh

Publikováno: 18.12.2019 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Bleší trh

Ve čtvrtek jsme na celém prvním stupni prožili "Blešák", je to akce, v které jsou žáci V. třídy prodavači a ostatní žáci prvního stupně nakupujícími.

Jak to vidí někteří žáci V. třídy??

Blešák (střípky ze zápisků některých zúčastněných)

Ve čtvrtek jsme měli blešák. Každý rok jsem se těšil, až budeme prodávat a letos jsme prodávali. ..…. Ráno, když jsem šel do školy, tak jsem se těšil ne blešák. My páťáci jsme nakupovali jako první. …... Blešák byl super. Prodali jsme spoustu věcí a vydělali jsme hodně peněz. …... Blešák jsem si velmi užila. Tento rok tam byly samé hezké věci a bylo tam těch věcí hrozně moc. …... Bavilo mě, jak jsme prodávali. Chtěl bych si to zkusit ještě jednou. ..…. Byla to sranda, ale zároveň to bylo namáhavé, nevěděla jsem, co dřív. Byl to velký frmol. …... Blešák byl super a docela hodně jsme toho prodali. Chtěla bych prodávat i na 2. stupni.