4. M

Mgr. Ing. Květuše Vendégová Třídní učitel Učitelka 1. stupně
O třídě

V letošním školním roce 2022/2023 je v naší třídě 21 žáků, 9 čtvrťáků a 12 páťáků. Jsme tak trošku „klučičí třídou, protože máme 14 chlapců a 7 dívek.

Čeká nás práce i zábava. Chceme být dobrý tým.

Ve třídě s dětmi pracuje třídní učitelka Květuše Vendégová a asistentka pedagoga Kamila Smutníková. M, PV, VV, HV a AJ(5M) vyučuje paní učitelka Tereza Michálková, Př a INF paní učitelka Pavla Beňová.

Kalendář akcí

Příchod do školy jako obvykle v 7:40. V tomto týdnu bude probíhat výuka tělesné výchovy v úterý a středu (2.a3.tř.), v pondělí a pátek (4.a5.tř.) Nezapomeňte mít s sebou cvičební úbor!

16:00 – 18:00

Zveme všechny rodiče na vánoční besídku machnínské školy! Začátek programu bude v 16 hodin v tělocvičně. Dle počasí si prosím vezměte přezůvky. Po besídce budou probíhat společné dílničky ve třídách. Vítáme příspěvky v podobě cukroví. V nabídce občerstvení bude káva, čaj a svařák (pro rodiče). Konec v 18 hodin. Těšíme se.