4. M

Mgr. Miroslava Kadeřábková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Závěr školního roku

Publikováno: 19.6.2020 Autor(ka): Lenka Drtilová | Sdílet:

Dobrý den,

zde najdete harmonogram našeho posledního školního týdne. O případných změnách Vás budu informovat emailem.

1. V pondělí 22.6. bychom se sešli v 17 hodin na hřišti na společné opékání buřtů. Datum a čas vyplynul z Vašich přání.

2. V úterý 23.6. bude od 9:30 focení třídy. Focení bude probíhat venku a dle nově platné legislativy se ho mohou zúčastnit i děti na distanční výuce. Společná fotka bude stát 35 Kč, malá skupinka 21 Kč. Prosím domluvte se s dětmi, kolik skupinek budou chtít. Maximum na jednoho žáka jsou 3. Peníze za fotky prosím pošlete po dětech do čtvrtka 25.6. Děkuji.
  3. Ve středu 24.6. děti odevzdávají učebnice. Děti, které do školy nechodí je mohou přinést v úterý na společné focení.
  4. Ve čtvrtek 25.6. plánuji procházku - krátký výlet po okolí. Záleží na počasí. Vše upřesním v pondělí.
  5. V pátek 26.6. jdeme na komentovanou prohlídku do liberecké ZOO, a pak na rozlučkovou zmrzlinu.  Vstupné si děti hradí samy (120 Kč), program platím z třídního fondu. Sraz v 8:00 u školy. Návrat ve 12:15 ke škole. S sebou: svačinu a pití, penízky na zmrzlinu, vhodné oblečení a obutí, kdo má - OPUS kartu na MHD. Pokud někdo vlastníte permanentku do Zoo, lze ji uplatnit. Oběd ve škole stíháme.
  6. Vysvědčení budu rozdávat v úterý 30.6. v průběhu první vyučovací hodiny. Legislativa umožňuje spojit třídní kolektiv, takže děti mohou být přítomny všechny - včetně těch, které jsou doma. Týká se to nejen venkovního prostoru, ale i třídy.
  7. Zkontrolujte prosím, zda mají děti na poslední týden přihlášené/odhlášené obědy. Družina už 30.6. nebude v provozu. Pokud tedy budete chtít pro děti oběd, budou si moci po 10:30 přijít s krabičkami a oběd si odnést domů

Peníze na fotky i ZOO mohou děti nosit už teď.

Doufám, že si i přes nepřízeň tohoto jara poslední 2 týdny s dětmi hezky užijeme.

Přeji Vám pěkný den,

Lenka Drtilová