4. M

Mgr. Miroslava Kadeřábková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Uzavření ZŠ od 14. 10. 2020

Publikováno: 14.10.2020 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:

Vážení rodiče, milí žáci,

vážná epidemiologická situace vedla Vládu České republiky k vyhlášení nouzového stavu a v současné době i k uzavření škol včetně školní družiny a to do 1. listopadu 2020. Toto nařízení je platné od 14. 10. 2020 . V této době bude probíhat distanční výuka I. i II. stupně. Toto distanční vzdělávání je povinné pro každého žáka.

V době distančního vzdělávání mají žáci právo odebrat oběd v rámci školního stravování (za dotovanou cenu), kdy se povinně vzdělávají distančním způsobem a je v provozu školní jídelna. Je tedy možné, aby žáci a zaměstnanci školy konzumovali jídlo v prostorách jídelny, nebo možnost vyzvednutí oběda pouze do vámi přinesených čistých jídlonosičů. Na/pro oběd je možné si přijít od 11:30 do 13:00 hodin. Odběr oběda v jakékoliv formě může pouze žák/osoba, které není nařízena karanténa nebo izolace.

Obědy jsme všem žákům odhlásili, budete-li chtít obědy odebírat, je nutné si je opětovně přihlásit!

Za vedení školy Radek Vystrčil a Aleš Kozák