4. M

Mgr. Miroslava Kadeřábková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Škola v přírodě - Sloup v Čechách - středa, čtvrtek, pátek

Publikováno: 20.6.2019 | Sdílet:
Škola v přírodě - Sloup v Čechách - středa, čtvrtek, pátek

Středa byla ve znamení celodenního výletu. Hned po snídaní jsme vyrazili pěšky do Zákup, kde jsme měli objednanou prohlídku zámku. Cesta ve velkém vedru nás všechny zmohla, ale odměnou byla vynikající zmrzlina v zámecké cukrárně. Na závěr výletu si děti nazdobily papírovou masku v místní unikátní výrobně karnevalových masek. Cesta zpátky byla rychlá - jeli jsme autobusem.:)

Ve čtvrtek ráno jsme opět nasedli na místní autobusovou linku, tentokrát jsme však jeli opačným směrem. Cílem byla sklárna Slavia v Novém Boru. Děti měly možnost shlédnout ukázku výroby velkých váz. V podnikové prodejně utratily zbytky kapesného, většinou za dárky pro rodiče. A pak už hurá pěšky na chatu.

Den jsme završili společnou soutěží a opékáním buřtů.

Ráno nás už čekala jen snídaně, balení a úklid. Mladí kouzelníci si domů odvezli Dekret o absolvování čarodějnické školy.

Už se těšíme na příští rol!